Přihlášení

Ilustrativní obrázek
Kontakt k zakázce
Získat kontakt k zakázce Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se.

Konektory switchů, lokalita Praha

Chci kontakt
  • Datum zadání: 4. 10. 2013
  • Datum expirace: 11. 10. 2013 Expirovaná
  • Praha
  • řádově desetitisíce Kč
Podrobný popis:
- předmětem je konektor switchů Cisco GLC-LH-SM 1000BASE-LX/LH SFP for MMF and SMF, 1300-nm

Lokalita:
- okres Hlavní město Praha

Termín pro podání nabídek:
- 11.10.2013 ve 12:30 hodin
Datum vyhotovení:
Do 31.12.2013
Kritéria výběru:
- nejnižší nabídková cena

Zakázky z Vašeho oboru už čekají!

Zanechte nám Váš kontakt a my Vám zavoláme zpět pro přístup nejen k této, ale i mnoha dalším zakázkám!

Odeslat
Co je to ÚředníNástěnka.cz?

Zaměřujeme se na podlimitní veřejné zakázky malého rozsahu, které pro Vás vyhledáváme. Každý měsíc registrovaným firmám zprostředkujeme kontakty k více než 5 676 zakázkám za miliardy korun.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.

Kontakt

B2M.CZ s.r.o.
Šafránkova 3
Praha 5, 155 00
Česká republika

Obchodní podmínky © 2021 B2M.CZ s.r.o.

Chráníme Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropské Unie GDPR.